Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Kviečiame į seminarų – diskusijų ciklas „Dėl ko visuomenė ir aš turime kalbėti apie smurtą“

Sveiki dar sykį. Praėjusį kartą susirinkę kalbėjomės apie smurtą kaip reiškinį mūsų visuomenėje, aptarėme visuomenėje vyraujančius mitus apie smurtą šeimoje, kalbėjome apie smurto rūšis, galimus pavojaus signalus. Ačiū dalyvavusiems už aktyvumą.


Antrasis susitikimas iš seminarų – diskusijų ciklo „Dėl ko visuomenė ir aš turime kalbėti apie smurtą“ įvyks jau rugsėjo 25 dieną, 18 val. Šeimos santykių institute, L. Zamenhofo g. 9, Kaunas.

Šį kartą daugiausia kalbėsime apie pagalbos galimybes asmenims, nukentėjusiems nuo šeiminio smurto, aptarsime kaip ir kokios organizacijos padeda smurto aukoms bei individualų mūsų, kaip visuomenės narių ar artimųjų indėlį. Temstant rudeniškam vakarui, ieškosim būdų, kaip praskaidrinti ir suteikti šviesos žmogui, kuris patyrė smurtą.

Susitikimo trukmė 1,5 valandos. Dalyvavimas nemokamas. Būtina registracija telefonu Kaune (8 37) 75 09 35 arba registruojantis žemiau esančioje formoje. Iki susitikimo!

Seminarų-diskusijų ciklas yra LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo projekto "Kompleksinė pagalba smurto šeimoje aukoms, koordinuojant ir apjungiant suinteresuotų socialinių partnerių veiksmus" dalis.

Kviečiame užsiregistruoti renginyje!

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raides iš paveiksliuko.

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.