Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

80 ak. val. intensyvus šeimos mediacijos mokymų kursas. Vyksta registracija į 2019 m. grupę!

Šeimos mediacijos programa – 10-ies dienų mokymų kursas, integruojantis teorinius ir praktinius šeimos konsultavimo ir mediacijos elementus, padėsiančius sėkmingai pritaikyti dirbant šeimos mediatoriumi.  

Pagrindinės mokymų temos: įvadas į šeimos mediaciją; šeima kaip sistema; šeimos sistemos persitvarkymas po skyrybų; konfliktai šeimoje ir jų valdymo strategijos; šeimos mediacijos procesas ir praktinis technikų taikymas; mediacijos taikymas praktikoje ir mediatoriaus vaidmuo; šeimos teisė ir teisiniai mediacijos aspektai.

Mokymai skirti asmenims, įgijusiems medicinos, psichologijos, teisės, socialinio darbo ar kitą socialinių / biomedicinos / humanitarinių mokslų studijų srities aukštąjį universitetinį išsilavinimą.

Mokymų tvarkaraštis: Vyksta registracija į 2019 m. grupę. 

Kaina: 1000 Eur. su PVM. Mokymai vyks Kaune, L. Zamenhofo g. 9.

Dalyviai išklausę mokymus gaus mokymų baigimo pažymėjimus.

Mokymų programa yra parengta pagal LR Teisingumo ministro 2018 m. gruodžio 31 d. įsakymu Nr. 1R-289 patvirtintą „Mokymų mediacijos tema minimalių reikalavimų sąrašą“ ir „Mediatorių kvalifikacinio egzamino programą“.

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.