Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Apie galią

Kviečiame dalyvauti savęs pažinimo grupėje ir atrasti bei suprasti tiek savo vaidmenį, tiek būdus, kaip išreikšti emocijas. Susitikimas - 2012 m. rugpjūčio 30 d. 18 val.

Prievarta užaugintos gėlės būna bekvapės, prievarta sunokinti vaisiai praranda skonį. Anthony de Mello

     Kur baigiasi galia ir prasideda prievarta? Balsą keliame, durimis trankome, stumdomės tuomet kai esame stiprūs ar kai esame silpni? Galios jausmo pajautimo reikia tiek vaikui, tiek suaugusiajam. Galia santykiuose pasireiškia tuo, kad kiekvienas šeimos narys jaučiasi turįs įtakos ir kartu nepažeidžia kito šeimos nario galios, vertės jausmo. Jausmas, kad nuo manęs priklauso tam tikri dalykai, aš turiu įtaką, labai svarbus kiekvienam iš mūsų. Pasakyti tokiu būdu, kad kiti išgirstų, gebėti priimti kito pasakymą “ne” be įniršio yra tie trokštami gebėjimai bendravimo sferoje.
     Tinkamai reikšti jausmus mes mokomės nuo vaikystės. Prisiminkime kaip reaguodavo mūsų tėvai, kai pradėdavome rėkti norėdami vieno ar kito žaislo, daikto. Kaip mokė suvaldyti pykčio proveržius, liūdesio išraiškas, didelį, didelį džiaugsmą?
     Šiandien būdami suaugę keliame klausimą: kaip atrasti tuos būdus ir veiksmus, kurie leistų patirti galios jausmą ir kartu išvengti kovos, kuri dažnai veda prie to, kad vienas laimi, o kitas pralaimi?

Jei jums iškilo panašių klausimų ir norite juos spęsti, kviečiame dalyvauti savęs pažinimo grupėje ir atrasti bei suprasti tiek savo vaidmenį, tiek būdus, kaip išreikšti emocijas. Susitikimo data - rugpjūčio 30 d. 18 val. Šeimos santykių institute.
      
Dalyvavimas nemokamas. Būtina išankstinė registracija tel. 8 37 75 09 35.

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.