Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

Vaikų dienos centrų ir atvirų jaunimo centrų bei atvirų jaunimo erdvių darbuotojų kompetencijų stiprinimas (80 ak. val.) / Įvairių sričių specialistams

Ši mokymų programa nėra išskirtinai skirta tik klausimų, kaip susitvarkyti “su problemų turinčiais vaikais/jaunuoliais”, išsprendimui. Joje daugiau kalbama apie tai, kaip žmonės, programos, institucijos ar sistemos, dirbančios su “turinčiais problemų” ar be jų vaikais/jaunimu galėtų padėti sau ir tuo pačiu įgalinti save. Programos strategija nukreipta į tai, kaip sudaryti galimybes jaunam augančiam žmogui sukurti ryšį su rūpestingais suaugusiaisiais, įgyti įgūdžių ir kompetencijų, kad galėtų užaugti aktyviu bendruomenės nariu. Ši programa pateikia ir požiūrį, ir darbo metodų kaip padėti vaikui/ jaunuoliui.

Išklausę mokymus dalyviai gebės: atpažinti trikdančius vaiko/jaunuolio raidą konteksto aspektus ir atitinkamai organizuoti pagalbą vaikui/jaunuoliui ir jo šeimos nariams; kurti saugią ir palankią aplinką vaiko/jaunuolio pajėgumams atsiskleisti; taikyti prevencijos priemones; taikyti motyvuojančio pokalbio principus, siekiant įgalinti ir įtraukti vaiką/jaunuolį ir/ar jo šeimą į sprendimų priėmimą; užmegzti ir palaikyti pagarbius santykius tarp vaikų ir suaugusiųjų bei jaunuolių ir suaugusiųjų. 

Trukmė: 80 ak. val. (32 ak. val. teorinės, 48 ak. val. praktinės)
Laikas: mokymai vyksta susirinkus grupei.
Vieta: Šeimos santykių institutas, L. Zamenhofo g. 9, Kaunas.
Mokymai skirti: socialiniams darbuotojams ir kitiems specialistams, dirbantiems su šeimomis ir vaikais.

Kvalifikacijos kėlimo programos kodas (596870957) 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokymus prašome skambinti tel. (8 37) 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.