Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

Šeimų motyvavimas pagalbai (16 ak. val.) / Socialiniams darbuotojams

Socialinis darbuotojas yra specialistas, kuris yra arčiausiai krizę patiriančios, socialinės rizikos ar socialiai atskirtos šeimos, kuriai reikalinga ilgalaikė, nuosekli socialinė pagalba. Poreikis teikti visapusišką pagalbą rizikos grupės šeimai kyla iš suvokimo, kad vaiko gerovė ir raida tiesiogiai priklauso nuo jo tėvų, kiekvienas individas yra šeimos dalis, o šeima – visuomenės sistemos dalis. Jei tėvai yra paskendę asmeninėse ir santykių problemose, vaiko priežiūros kokybė mažėja su atitinkamomis neigiamomis pasekmėmis, o papildomi sunkumai gali pakenkti vaiko gerovei ir raidai. Sprendžiant individualias asmens, patekusio į krizinę situaciją, problemas, svarbus šeimos palaikymas ir parama, todėl tikslinga dirbti su visa šeimos sistema.

Tobulinimo programos dalyviai įgys gebėjimus: atpažinti svarbius šeimos pasipriešinimo pagalbai konteksto aspektus ir išskirti pagrindines šeimos priešinimosi priežastis; pravesti motyvuojantį pokalbį su klientu, taikydamas pagrindinius motyvuojančio pokalbio principus; taikyti pagrindines motyvuojančio pokalbio technikas.

Trukmė: 16 ak. val. (8 ak. val. teorinės, 8 ak. val. praktinės)
Laikas: mokymai vyksta susirinkus grupei.
Vieta: Šeimos santykių institutas, L. Zamenhofo g. 9. Kaunas
Mokymų kaina: 100 Eur 1 asmeniui
Mokymai skirti:  socialiniams darbuotojams ir kitiems specialistams, dirbantiems su šeimomis ir vaikais.

Kvalifikacijos kėlimo programos kodas (596870927) 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokymus prašome skambinti tel. (8 37) 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.