Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Institucinės globos pertvarkos procesas: mokymai regiono ir vietos lyderiams savivaldybėse

Kas yra institucinės globos pertvarka? Ar jaučiame esą pasiruošę šiam pokyčiui? Koks mano, kaip specialisto, požiūris ir institucijos, kurią atstovauju, vaidmuo šiame procese? Kokių paslaugų bendruomenei trūksta ir kokias turime vystyti?


Į šiuos klausimus kartu su mokymų dalyviais ieškome atsakymų mokymuose „Bendruomenėje teikiamų paslaugų plėtros vadyba savivaldybėje“, skirtuose institucinės globos pertvarkos srityje dalyvaujantiems regiono ir vietos lyderiams (8 ak. val.) bei dirbantiems centrinės valdžios, vidurinės grandies vadovams, vyriausiesiems specialistams (16 ak. val.).

Mokymai vyksta 20-yje Lietuvos savivaldybių: Vilkaviškyje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Kaune, Telšiuose, Plungėje, Šiauliuose, Joniškyje, Panevėžyje, Kupiškyje, Utenoje, Anykščiuose, Alytuje, Druskininkuose, Jurbarke, Klaipėdoje, Tauragėje, Šilutėje.  

2017 m. sausio – rugsėjo mėn. mokymus organizuoja ir vykdo VšĮ Šeimos santykių institutas.

Projektą „Tvaraus perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų sistemos sąlygų sukūrimas Lietuvoje“ įgyvendina Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Daugiau informacijos apie institucinės globos pertvarką - www.pertvarka.lt.

Detalesnė informacija apie mokymus tel. 8 37 750935. 

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.