Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Kalėdos vaikų ir paauglių dienos centre

 

 

Prieš pat šventes, gruodžio 22 dieną, Šeimos santykių instituto vaikų ir paauglių dienos centre vyko edukacinis kalėdinis renginys. Šventėje dalyvavo ne tik vaikai, bet ir jų tėvai, broliai, seserys. Kalėdinio renginio metu vaikai ir jų tėvai susirinkę kalbėjo apie Kalėdas, komandose dalyvavo įvairiose užduotyse, atsakinėjo į viktorinos klausimus. Komandinėse veiklose vaikai ir tėvai susivienijo, kartu siekė bendro tikslo bei skyrė savo laiką vienas kitam. Po užduočių visi keliavo prie bendro vaišių stalo. Dienos centro vaikai patys ruošė valgį savo artimiesiems, todėl šios vaišės jiems buvo ypatingos. Prie stalo visi susirinkusieji turėjo galimybę daugiau pabendrauti tarpusavyje, kur dalinosi šventiniais įspūdžiais bei kalėdiniais linkėjimais. Šventės dalyviai prisiminė, kad GERA BŪTI KARTU. Tikimės, kad ir Jūs, su savo šeima, nepamiršite skirti savo laiką vienas kitam ne tik per šventes!

       

Renginys yra projekto „Kompleksinės paslaugos vaikams ir jų šeimoms Kauno mieste“ dalis. Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“.

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.