Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Nemokamas seminarų ciklas "Tarpusavio santykių stiprinimas"

Kviečiame registruotis! Dalyvių skaičius ribotas!

 

  

Pastaruoju metu televizija, internetas, spauda, knygos ar informacija socialiniuose tinkluose tiesiog mirga patarimais kaip išlikti pora, kaip išlaikyti ar atkurti santykius. Vieni būdai veiksmingi, o kiti visai neveikia, nors gerų pažįstamų porai šie būdai padėjo, dar kiti – labiau tinko vienam iš partnerių, bet netiko kitam.

Kviečiame dalyvauti seminarų cikle „Tarpusavio santykių stiprinimas“ ir kartu ieškoti atsakymų į klausimus: kaip geriau suprasti ir priimti vienas kitą, nesiekiant vienas kito keisti? kaip kasdieniame gyvenime išlaikyti meilės kalbą? kaip suderinti asmenines ir poros ribas? kaip gebėti įžvelgti partnerio stiprybes, bet ne trūkumus? kaip kalbėtis ir susikalbėti?

Susitikimų datos: lapkričio 16 d., lapkričio 23 d., lapkričio 30 d. ir gruodžio 7 d. (visi trečiadieniai). Grupė, kuri susirinks 4 kartus, 1 kartą per savaitę.

Laikas: 17:00 – 19:00 val. (trukmė 2 val.)

Vieta: Šeimos santykių institutas, L. Zamenhofo g. 9, Kaunas.
Seminarą veda: psichologė Viktorija Jonušė.
Seminarai nemokami!

Būtina išankstinė registracija tel. (8 37) 750935, mob. (8 698)23995 arba el. paštu pagalba@ssinstitut.lt, nurodant savo vardą, pavardę, telefono numerį ir elektroninį paštą.

Laukiame Jūsų!

Seminarų ciklas yra projekto „Stipri šeima – sveika visuomenė“, finansuojamo Kauno miesto savivaldybės, dalis.

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.