Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Kviečiame į seminarų – diskusijų ciklą „Dėl ko visuomenė ir aš turime kalbėti apie smurtą“

Pirmasis susitikimas įvyks jau rugsėjo 6 dieną, 18 val. Jo metu kalbėsime apie smurto reiškinį plačiau. Praktinių užduočių metu pamėginsime atpažinti įvairias smurto formas, diskusijos forma ieškoti argumentų. Dar kalbėsime ir apie tai, dėl ko visuomenėje reikia garsiai prabilti apie smurto reiškinį.

Viešosios įstaigos Šeimos santykių institutas specialistai jau keletą metų įgyvendina projektus, siekdami suteikti profesionalias kompleksiškas paslaugas vaikams bei moterims nukentėjusiems nuo smurto. Nemažai šeiminio smurto apraiškų pastebima ir dirbant su klientais privačioje praktikoje. Ši patirtis paskatino specialistus dalintis bei diskutuoti visuomenėje, dėl ko smurto reiškinys toks gajus tarp įvairių socialinių sluoksnių, skirtingo amžiaus, lyties žmonių. Šeimos santykių institutas specialistai įgytomis žiniomis ir įžvalgomis su visuomene dalinsis seminarų - diskusijų cikle „Dėl ko visuomenė ir aš turime kalbėti apie smurtą“. Iki metų pabaigos pakviesime Jus į penkis susitikimus, kuriose pasistengsime plačiau pažvelgti į smurto reiškinį, o galbūt netgi pakeisti Jūsų požiūrį į šį reiškinį. 

Pirmasis susitikimas iš seminarų – diskusijų ciklo „Dėl ko visuomenė ir aš turime kalbėti apie smurtą“ įvyks jau rugsėjo 6 dieną, 18 val. Šeimos santykių institutas, L. Zamenhofo g. 9, Kaune. Jo metu kalbėsime apie smurto reiškinį plačiau. Praktinių užduočių metu pamėginsime atpažinti įvairias smurto formas, diskusijos forma ieškoti argumentų. Smurtas tai ne tik paakyje atsiradusi mėlynė. Iš tiesų įvairias smurto, ypač psichologinio formas mes laikome visai įprastu, normaliu elgesiu. Kokias būtent? Apie tai plačiau pakalbėsime susitikę rugsėjo 6 dieną. Taip pat aptarsime požymius, padedančius atpažinti, jog prieš jums artimą moterį – seserį, draugę, kolegę, giminaitę - naudojamas smurtas. Dar kalbėsime ir apie tai, dėl ko visuomenėje reikia garsiai prabilti apie smurto reiškinį. Galiausiai aptarsime, kaip nutinka, jog žmonės smurtauja, diskutuosime ar toks elgesys yra normalus, ar tai jau sutrikimas, ar dėl to kaltos emocijos. Tad iki susitikimo rugsėjo 6 –ąją.

Susitikimo trukmė 1,5 valandos. Susitikimas nemokamas. Būtina registracija telefonu Kaune (8 37) 75 09 35 arba užpildžius registracijos formą apačioje. 

Apie kitus susitikimus bus skelbiama iš anksto adresu www.ssinstitut.lt.

Kviečiame dalyvauti!

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raides iš paveiksliuko.

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.