Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Kviečiame į seminarų ciklą „Sėkmingo bendravimo formulė“

Tikriausiai galėtume drąsiai teigti, kad netinkamai išreikštas pyktis kelia daug sunkumų pačiam žmogui, aplinkiniams, taip pat tarpusavio santykiams tiek darbe, tiek gatvėje ar artimoje aplinkoje.

         
         Dažnai užvaldžius sunkiems jausmams net ir su geriausiais ketinimais pradėtas pokalbis gali peraugti į tikrą kovą. Tokiose situacijose akimirksniu pamirštame visa, kas galėtų padėti susitarti su aplinkiniais, neskaudinant bei nežeminant vienas kito, supykstame ir elgiamės priešingai. 

         Konfliktai gyvenime yra natūralūs ir neišvengiami. Jie skatina mus keistis ir tobulėti, ieškoti naujovių, suteikia energijos ir išryškina problemas. Tačiau kartu konfliktai kelia nemalonius potyrius, vargina, kenkia tiek darbiniams, tiek asmeniniams tarpusavio santykiams. 

         Kaip taip nutinka, kad vienų žmonių gyvenimas atrodo, kaip ištisa konfliktų virtinė, o kitų žmonių gyvenime konfliktas itin retas?
         Kaip tinkamai spręsti konfliktus ir atrasti abiems konfliktuojančioms pusėms priimtinus sprendimus?
         Kaip bendrauti, kai užplūsta sunkūs jausmai, išlaikant nuoširdumą ir pagarbą žmogui?
         Kviečiame kartu ieškoti atsakymų į klausimus, dalintis, diskutuoti ir dalyvauti seminarų cikle „Sėkmingo bendravimo formulė“. Renkama dalyvių grupė, kuri susirinks 4 kartus, 1 kartą per savaitę. Dalyvių skaičius ribotas!

Susitikimų datos: spalio 05 d., spalio 12 d., spalio 19 d. ir spalio 26 d. (visi trečiadieniai)

Laikas: 17:00 – 19:00 val.
Trukmė: 2 val.
Vieta: Šeimos santykių institutas, L.Zamenhofo g. 9, Kaunas.
Seminarą veda: psichologė Viktorija Jonušė
Seminarai nemokami!

Būtina išankstinė registracija tel. (8-37) 750935, (mob. +370 (698) 23 995) arba el. paštu pagalba@ssinstitut.lt, nurodant savo vardą, pavardę, telefono numerį ir elektroninį paštą.

Laukiame Jūsų! Seminarų ciklas yra projekto „Ankstyvoji šeimos krizių prevencija ir kompleksinės paslaugos tėvams, esantiems krizinėse situacijose", finansuojamo LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, dalis.

Paveiksliukas paimtas iš: http://baldai4u.lt/wp-content/uploads/2015/07/bendravimas.jpg

 

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.