Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Džiaugsmą atrandame šeimoje

Gegužės 15 dieną minima Tarptautinė šeimos diena. Ta proga Šeimos santykių institutas gegužę skelbė šeimos mėnesiu, kurio metu vyko vaikų piešinių paroda „Šauni šeima“, o 24 dieną suorganizuota dienos centrą lankančių vaikų šeimų šventė.

Tėveliai buvo skatinami kartu su savo vaikais išsikepti pyragą bei atsinešti į šventę. Šventės metu visi ragavo ir rinko skaniausią gaminį. Vėliau šeimos demonstravo savo sumanumą bei žinias dalyvaudami proto mūšyje bei atlikdami komandines užduotis. Susirinkusios šeimos neslėpė džiaugsmo, kad galėjo dalyvauti ne kaip atskiri asmenys, o kaip lygiaverčiai nariai, kaip komanda, kur kiekvienas narys, ir suaugęs, ir vaikas, yra svarbus bei reikšmingas.

Šeimos nariai - tai svarbiausi asmenys mūsų gyvenime, tačiau kai daug dirbame, esame pavargę ar turime rūpesčių, kartais pamirštame jiems skirti savo laiką. Net jei pavėlavote paminėti Tarptautinę šeimos dieną, skirti dėmesio savo artimiesiems, niekada nevėlu. Tad jau šiandien kvieskite visus šeimos narius užsiimti bendra veikla bei smagiai praleisti laiką kartu!

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.