Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Fotografijų paroda „MOTERIS - VAIKAS“

Gegužės 11 d. trečiadienį 18:00 val. Šeimos Santykių Institute, Zamenhofo g. 9 atidaroma Jolantos Levinaitės fotografijų paroda ,,MOTERIS - VAIKAS"

 

Ar dažnai susimąstome, kiek mūsų patirtyje yra išlikusio vaikiškumo? Kodėl būdami vaikais svajojame kuo greičiau suaugti?  Ką reiškia būti vaiku, paaugliu ir žengti pirmuosius žingsnius į suaugusių pasaulį? Kur prasideda ir baigiasi patirčių labirintas? Kartais tos patirtys gali būti klaidinančios ir skaudžios.

Fotografijų paroda „MOTERIS - VAIKAS“ - paauglės tapatumo paieškos per simbolius: erdvę, laiką ir pasirinkimą būties chaose. Šviesa, tamsa, baimė, dvejonė, naivumas, azartas, ryžtas... Tai esamas, būsimas, o gal jau nueitas kelias. Klausimai visiems, nekvestionuojant amžiaus ir patirčių skirtumo. Tai nebyli kalba be priekaištų, autorės dialogas apie paauglės virsmą, savęs pažinimo procesą. Tai kuo mes buvome, esame ar būsime...

Paroda veiks iki birželio 11 d.

Parodą galima aplankyti II–V 11–18 val.

Daugiau informacijos: Jolanta Levinaitė, mob. +370 682 41235.

 

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.