Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Paskaita ,,Kovo 8-osios aidai arba mūsų meilės kalbos"

Ne taip seniai praūžusi Šv. Valentino diena, artėjanti Moters diena – tai šventės, kurių sūkuryje pagaunam save mąstančius, kaip parodyti savo artimam žmogui, kad jis yra brangus ir mylimas. 

Ar užtenka padovanoti gėlių? O gal nusivesti į restoraną, koncertą, teatrą? O gal tiesiog pakanka jaukios vakarienės namie ir pakuždėjimo, kad myli? Socialiniai tinklai tiesiog pulsuoja pasiūlymais, kaip pradžiuginti savo mylimą. Tik ar tikrai mums brangus žmogus jausis iš tiesų mylimu? Juk kiekvienas meilę reiškiame ir priimame skirtingu būdu.

 

Žmonės kalba ir supranta meilės emocijas tam tikrais būdais (pvz. fizinis prisilietimas, padrąsinimas, kartu leidžiamas laikas ir t.t.). Tik atpažinę vienas kito meilės raiškos būdą galėsime patenkinti meilės poreikį, kuris padeda jaustis saugiems ir pasitikintiems savimi. Tad kaip, net ir skubančiame bei nuolat kintančiame pasaulyje, atrasti būdą meilę reikšti taip, kad ji būtų priimta ir žmogus jaustųsi mylimas? Tam, kad geriau suprastumėte vienas kitą KOVO 22D. 17:30 val. kviečiame į paskaitą „Kovo 8-osios aidai arba mūsų meilės kalbos“, kurioje mokysimės atpažinti savo ir partnerio meilės kalbas.

Paskaitos data ir laikas: kovo 22d., 17:30 val.

Paskaitos trukmė: 1,5 val.

Vieta: Šeimos santykių institutas, L.Zamenhofo g. 9, Kaunas.

Paskaitą veda: psichologė Viktorija Jonušė.

Paskaita NEMOKAMA.

Būtina išankstinė registracija tel. (8-37) 750935, (mob. +370 (698) 23 995) arba el.paštu pagalba@ssinstitut.lt.

Laukiame Jūsų!

Paveiksliukas paimtas iš: http://jaunatis1995.blogas.lt/sirdy-pavasaris-614.html

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.