Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Kviečiame į paskaitą, skirtą poroms „AR KALBĖJIMOSI GALI BŪTI PER DAUG?“

Kaskart pakabinus žieminius paltus laukti kito sezono, norisi plačiau atmerkti akis, apsidairyti aplink. Ar esate pagavę save mąstančius, kad matant besišypsančias ir besišnekučiuojančias poras, būtent tą akimirką norėtųsi būti jų vietoje: kalbėtis, žiūrėti vienam į kitą, mėgautis buvimu. O pavasaris – tai toks laikotarpis, kuomet atsiranda naujos energijos ir ūpo pasirūpinti savimi ir savo tarpusavio santykiais.

Kalbėjimasis yra tarpusavio santykių pagrindas. Kartais sąmoningai, o kartais nesąmoningai, tačiau nuolat mes ieškome žmogaus, su kuriuo galėtume dalintis dienos džiaugsmais, lūkesčiais, įspūdžiais ar norais. Norėtųsi, kad tas žmogus būtų tas, kuris yra arčiausiai mūsų ir mums brangiausias. Su juo trokštame kurti ir puoselėti tarpusavio santykį, grįstą pasitikėjimu, supratimu, pagarba ir palaikymu.

Kviečiame į paskaitą, kurioje ieškosime atsakymų į klausimus: kaip kalbėtis, kad susikalbėtume ir būtume išgirsti? Ar tikrai vyrai tūno oloje, o moterys kalba? Kodėl kartais kalbėtis poroje yra sunku? Ar tikrai kalbėjimosi gali būti per daug?

Nuotrauka iš: http://dreamatico.com

Seminaro data ir laikas: kovo 16 d., 17:30 val.

Seminaro trukmė: 2 val.
Vieta: Šeimos santykių institutas, L.Zamenhofo g. 9, Kaunas.
Seminarą veda: šeimų konsultantės Viktorija Jonušė ir Živilė Baronienė.
Seminaro kaina: asmeniui 15 EUR (porai 20 EUR).
Būtina išankstinė registracija tel. (8-37) 750935, (mob. +370 (698) 23 995) arba el. paštu pagalba@ssinstitut.lt.

Laukiame Jūsų!

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.