Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Kviečiame į seminarą „Konfliktiškos skyrybos šeimoje: krizės įveikimo būdai“

Skyrybos  - bene sunkiausia šeimos išgyvenama krizė. Kadangi šeimą sieja stiprūs emociniai ryšiai, dažnai išsiskirti taikiai gali būti sunku. Sutuoktinio klaidos, kaltinimai ir nuoskaudos gali kelti daug sunkių jausmų, tokių kaip: pyktis, nusivylimas, liūdesys, kaltė, nerimas ar baimė bei gilinti tarpusavio konfliktą.

Krizė šeimoje skaudžiai paliečia ne tik besiskiriančius suaugusiuosius, bet žeidžia ir vaikus, taip pat turi ilgalaikes pasekmes tolimesniam visų šeimos narių prisitaikymui prie pasikeitusių gyvenimo sąlygų.

Kaip šeimai įveikti krizę? Ar įmanoma išsiskirti taikiai? Kaip apsaugoti ir kuo mažiau žaloti vaikus vykstant skyrybų procesui? Kaip kuo mažiau įsivelti į tarpusavio konfliktus ir atrasti bendrą sutarimą?  Ir kokie gali būti pagalbos būdai besiskiriančioms ir konfliktuojančioms poroms? Kviečiame dalyvauti seminare ir kartu ieškoti atsakymų į šiuos ir kitus panašius klausimus, susijusius su konfliktiškomis skyrybomis šeimoje.

Seminaras yra Kompleksinės krizių šeimoje įveikimo programos dalis (finansuoja  Kauno miesto savivaldybė). Dalyvavimas nemokamas.

Lektorė: psichologė, mediatorė Viktorija Jonušė

Data: š.m. gruodžio 17 d. 17:30 val. (trukmė 3 ak. val.)

Būtina išankstinė registracija tel.: (8 37) 750935 arba el. paštu pagalba@ssinstitut.lt.

Kviečiame užsiregistruoti renginyje!

Paveikslėlio nuoroda: http://www.anonsas.lt/f/image/filename/0/3/36021/42-17770987.jpg

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.