Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Kviečiame į seminarą „Netekties išgyvenimas šeimoje: pagalbos sau ir šeimai būdai“

Kiekvienas iš mūsų esame praradę artimą žmogų, gyvūną, mėgstamą veiklą, reikšmingą nuosavybę, net svajones. Kartais galime prarasti net kelis dalykus iš karto. Netekties išgyvenimas visuomet yra skausmingas ir liūdnas, ypač kai netenkame tų, kurie buvo mums patys svarbiausi.

 

Netekties jausmai beveik visada prieštaringi: liūdesys, širdgėla, pasimetimas, nerimas, pyktis, kaltė, savigrauža, kitų kaltinimas, įtampa, baimė, bejėgiškumas, tuštuma ar net palengvėjimas. Gali būti sunku priimti ir išgyventi kilusius jausmus, norisi užsimiršti, negalvoti, nejausti. Bet tai neįmanoma ir nerealu.

Kaip padėti sau ir šeimos nariams išgyventi netektį? Kaip ištverti ir vėl grįžti į įprastą gyvenimo ritmą? Kviečiame dalyvauti seminare ir kartu ieškoti atsakymų į šiuos ir kitus, su netektimi susijusius klausimus.

Seminaras yra Kompleksinės krizių šeimoje įveikimo programos dalis (finansuoja  Kauno miesto savivaldybė). Dalyvavimas nemokamas.

Lektorė: psichologė Viktorija Jonušė

Data: š.m. gruodžio 10 d. 17:30 val. (trukmė 3 ak. val.)

Būtina išankstinė registracija tel.: (8 37) 750935 arba užpildant registracijos formą.

Kviečiame užsiregistruoti renginyje!

Paveikslėlio nuoroda: http://psichika.eu/wp-content/uploads/2013/11/viltis.jpg

 

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.