Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Seminarų ciklas ,,Pyktis: kaip jį atpažinti ir tinkamai išreikšti?"

Renkama grupė dalyvauti keturių seminarų cikle ,,Pyktis: kaip jį atpažinti ir tinkamai išreikšti". Grupės užsiėmimai vyks trečiadieniais, 17.30 val. Šeimos santykių institute nuo balandžio 29 d. Dalyvavimas nemokamas.

Kasdienės situacijos šeimoje, darbo kolektyve ar draugų būryje ne visuomet teikia malonias emocijas bei jausmus. Neretai pajuntame ir kartėlio, nusivylimo, susierzinimo, pykčio. Atėję pas specialistus žmonės dažnai pastebi, kad netinkamai išreikštas jų pasipiktinimas, susierzinimas sugadina ilgai kurtus gražius ir šiltus tarpusavio santykius, trukdo pasiekti išsikeltų tikslų, karjeros darbe bei neretai juos apleidžia draugai ir pažįstami. Tačiau panašios pasekmės ištinka tiek tuos asmenis, kurie šį jausmą labai garsiai ir ekspresyviai išreiškia, tiek tuos, kurie stengiasi nutylėti apie jį, nuslopinti savo viduje. Kaip išlikti teisingu sau bei maloniu kitiems? Kaip panaudoti šį jausmą naudingą ne tik savo karjerai, tikslams pasiekti, bet ir santykiams kurti bei išsaugoti? Šiuos ir kitus klausimus apsvarstysime šios grupės užsiėmimų metu.

 

Dalyvavimas nemokamas.

Viso įvyks 4 susitikimai. Užsiėmimų trukmė 3 akad. valandos. 

Užsiėmimus veda: psichologė Indrė Marcinkevičienė

Užsiėmimai vyks Šeimos santykių institute, L.Zamenhofo g. 9, Kaunas

 

Seminarų ciklas rengiamas pagal projektą   „Ankstyvoji šeimos krizių prevencija ir kompleksinės paslaugos tėvams, esantiems krizinėse situacijose“.

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.