Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Pozityvios tėvystės įgūdžių grupė ,,Aš ir mano vaikas"

Vaikystė tai įspūdžių, atradimų ir jausmų pilnas laikotarpis. Tėvai yra tie žmonės, kurie būna šalia mažųjų ir padeda jiems augti bei vystytis. Buvimas šalia vaikų sukelia įvairių emocijų ir klausimų. Neretai gali būti sunku atrasti tinkamą atsakymą, kaip pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje, kaip kalbėtis su vaiku. Kviečiame dalyvauti nemokamoje pozityvios tėvystės įgūdžių ugdymo grupėje!

 

Šioje grupėje bandysime rasti atsakymus į rūpimus klausimus bei aptarsime tėvystės metu kylančias aktualias temas: kokios gali būti taisyklės šeimoje, kaip vaikus drausminti ir skatinti, kiek ir kokio dėmesio jiems skirti, ką daryti jei šeimoje įvyksta skyrybos ar susiduriame su netektimi, kaip motyvuoti vaiką mokytis, padėti jam valdyti pyktį.

 Viso vyks 8 susitikimai. Vieno užsiėmimo trukmė: 2 val. Pirmas susitikimas: vasario 19 d. 17:30 val. Užsiėmimai vyks kiekvieną ketvirtadienį, Šeimos santykių institute, L.Zamenhofo g. 9, Kaunas.

 Mokymus veda: psichologė Kristina Vildžiūnaitė

 Būtina išankstinė registracija telefonu 837 750935 arba el. paštu: pagalba@ssinstitut.lt

  Pozityvios tėvystės įgūdžių grupė yra Šeimos santykių instituto (www.ssinstitut.lt) vykdomo projekto „Ankstyvoji šeimos krizių prevencija ir kompleksinės paslaugos tėvams, esantiems krizinėse situacijose” dalis, kurį finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Projekto metu Kauno mieste ir rajone gyvenančios šeimos turi galimybę gauti nemokamas paslaugas.

 Paveikslėlis: http://philmckinney.com/archives/2013/12/how-to-regain-your-childhood-imagination.html/attachment/11240


Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.