Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Apie rudens pradžią...

Atgijęs po vasaros karščių miestas intensyviu judėjimu gatvėse, maloniu šurmuliu prie mokyklų, galbūt per visą vasarą nesimačiusių bičiulių susitikimais, primena, jog grįžtame į įprastą gyvenimo ritmą.

Kiekvienam tas ritmas savitas – vieni pasineria į mokslus, kiti pradeda naujus darbo projektus, treti motyvuojasi ugdyti ir tobulinti save, pasižada labiau rūpintis savo sveikata ar šeimos gerove. O kai kurie tiesiog gyvena tuo pačiu pastoviu ritmu ir iš šalies stebi miesto grįžimą į įprastą rutiną. Kartais grįždami į savo ritmą, nepastebime savo agresyvaus noro pirmauti ir nugalėti - ar tai būtų naujos pareigos ar greitesnis grįžimas namo piko metu. Kaip bebūtų, visgi rugsėjo pradžia kiekvienam iš mūsų yra tam tikro virsmo momentas.

Šeimos santykių instituto kolektyvas taip pat pažymi rugsėjo pradžią pradėdamas naujus ar tęsdamas esamus projektus, skirtus visai šeimai:

-          kviečiame vaikus ir paauglius lankyti dienos centrą, kartu mokytis bendravimo, konfliktų sprendimo, efektyvaus pykčio valdymo įgūdžių;

-          tėvelių laukiame pozityvios tėvystės įgūdžių ugdymo užsiėmimuose,

-          skyrybas išgyvenančių tėvų laukiame pasitikėjimo savimi stiprinimo grupėje;

-          būsimas mamas ir tėčius kviečiame dalyvauti seminarų cikle „Kūdikio laukimo trilogija“;

-          norinčiųjų gerinti savo tarpusavio santykius ir gyvenimo kokybę laukiame sveikų tarpusavio santykių kūrimo grupėje, efektyvaus pykčio valdymo mokymuose, šeimos krizių įveikimo mokymuose, savitarpio paramos grupėje moterims.

 

Nuotrauka iš httpwallpapertvs.com

Taigi sveikiname visus su rudens pradžia ir linkime, kad ji būtų dosni Jums naujais pasirinkimais ir galimybėmis juos įgyvendinti, entuziazmu ir energija kasdienėje veikloje, pasitikėjimu ir pagarba kuriamais tarpusavio santykiais, santarve ir ramybe šeimoje, džiugiu vaikų klegesiu ir šypsenomis!

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.