Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Nedelsk padėti šeimai!

Šeimos santykių institutas dalyvauja Lietuvos psichologų kongreso organizuojamuose renginiuose "Psichologija miestui" ir kviečia Kauno miesto gyventojus į praktinį patyriminį seminarą „Nedelsk padėti šeimai“.

Iš tiesų kiekvienoje šeimoje gali būti tiek smagių, tiek liūdnų akimirkų, kurios dažnai tampa iššūkiu šeimai. Kartais gali būti nelengva pastebėti, kad iššūkis tampa sunkumu, išsirinkti būdus kaip su tuo iššūkiu susidoroti. Ar pamenat, pasaką apie tris paršiukus, kurie kartu augo, krėtė pokštus, linksminosi, tačiau susidūrus su gyvenimo išbandymais kiekvienas juos mėgino spręsti atskirai. Paršeliai tarpusavyje konkuravo, kuris greičiau pastatys namelį, kurio bus geresnis, tvirtesnis bei šaipėsi vienas iš kito idėjų. Nei vienas nesiryžo kitam padėti, nenorėjo vienas į kitą įsiklausyti, rinkosi lengvesnį sunkumų sprendimo kelią. Ši pasaka yra tik vienas iš pavyzdžių kokie sunkumai gali kilti šeimoje.

Susidūrę su sunkumais, kylant klausimams kartais mėginame į juos atsakyti patys, kartais ieškome atsakymų knygose, klausiame kitų patarimo. Šio praktinio patyriminio seminaro metu kalbėsime ir diskutuosime apie šeimose kylančius sunkumus, kaip juos pastebėti, kaip spręsti, bei aptarsime pagalbos šeimai galimybes, kaip ir kada pasinaudoti resursais iš aplinkos.

 

Vieta: VšĮ „Šeimos santykių institutas“

Adresas: Zamenhofo g 9./Kurpių g. 10, Kaunas

Laikas: gegužės 6d., nuo 17.30 iki 19.00val.

Registracija: tel. (8-37) 750935 arba el. paštu: pagalba@ssinstitut.lt

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.