Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Saugaus ryšio su vaiku (SAFE) mokymo kursai tėvams

Kūdikio gimimas tėvams yra didžiulis įvykis, dažniausiai keliantis džiaugsmą, tačiau, tuo pačiu, atnešantis ir daug iššūkių.

Tėvų rūpestis, jautrumas vaiko poreikiams, saugumo suteikimas yra itin svarbus nuo pat kūdikio gimimo ir siejasi su saugaus ryšio kūrimu. Tėvų sukurtas saugus ryšys turi reikšmės tolimesnei vaiko gerovei, pasitikėjimui savimi, psichinei ir fizinei sveikatai, todėl Šeimos santykių institutas kartu su Vaiko gerovės centru „Pastogė“ organizuoja Saugaus ryšio su vaiku (SAFE) mokymo kursus būsimiems (ir esamiems) tėveliams. Balandžio 15 d. įvyko pirmasis susitikimas, tačiau norintys prisijungti prie grupės gali rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt  arba skambinti telefonu  (8-37)750935. Dalyvavimas grupėje nemokamas.

Mokymų įgyvendinimas yra Šeimos santykių instituto ir Paramos vaikams centro vykdomo projekto „Ankstyvosios prevencijos ir intervencijos darbo su rizikos šeima modelio kūrimas ir diegimas Lietuvoje“ dalis.

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.