Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Dėmesio! Konkursas!

Tėveliai, Mokytojai, Seneliai, šiaip suaugėliai ir vaikai,

lipkite iš lovų, traukitės nuo kompiuterių ir televizorių, griebkite iš stalčių lapus, pieštukus, dažus, teptukus ir viską, ką sugalvojate, nes artėja šeimos mėnuo ir ta proga skelbiamas plakatų konkursas „Kaip galiu padėti šeimai šiandien, ryt... visą gyvenimą“. Šis konkursas yra Šeimos santykių instituto organizuojamos kampanijos „Nedelsk padėti šeimai“ dalis.

Siųskite savo sukurtus plakatus iki gegužės 19 dienos jums patogiu būdu: paštu adresu L. Zamenhofo g. 9/ Kurpių g. 10, LT – 44287, el. paštu pagalba@ssinstitut.lt  arba į Šeimos santykių instituto facebook paskyrą.

Su visais plakatais galėsite susipažinti mūsų facebook paskyroje, o už labiausiai patikusius galėsite balsuoti jūs, jūsų kaimynai, draugai ir artimieji gegužės 22d. Šeimos šventės metu, kuri vyks Šeimos santykių institute. Trys daugiausiai balsų surinkę plakatai bus apdovanojami specialiais prizais.
Dalyvaukite ir smagiai praleiskite laiką su savo šeima.

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.