Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Mokytojas - klasės autoritetas

Mokytojui tenka dirbti su didele vaikų grupe, kurioje yra vaikų su skirtingais poreikiais, asmenybės ypatumais, vertybėmis ir nuostatomis.

Nenuostabu, jog neretai tampa sunku rasti bendrą kalbą su kiekvienu vaiku. Dažnai vaikai, kurie yra judrūs, keliantys triukšmą, agresyvūs, norintys pasirodyti, įžūlūs ar kovojantys su autoritetais, vadinami „sunkiais“ ir trukdančiais klasės darbą. Galimas šios problemos sprendimas – gero kontakto su vaiku užmezgimas. Geras kontaktas yra svarbus informacijos perdavimo būdas, kuris palengvina žinių perteikimą, padeda vaikui jas įsisavinti, ugdo tinkamą elgesio modelį, bei sukuria saugią ir ugdančią atmosferą klasėje. Taigi š. m. vasario 20-21 d. Šeimos santykių institute buvo rengiami mokymai pedagogams tema „Mokytojas – klasės autoritetas“. Programa buvo skirta visiems mokytojams, kurie nori suprasti vaikus, užmegzti geresnį kontaktą su jais ir būti klasės lyderiais.

Mokymų programos metu buvo kalbama ir siekiama įgyti įgūdžių apie vaiko netinkamo elgesio tikslus, suaugusiojo reagavimo klaidas, paskatinimų sistemą, bendradarbiavimo klasėje vystymą, metodus, padedančius sumažinti ir pakeisti vaiko netinkamo elgesio tikslus. Sėkmingai baigę mokymus pedagogai gavo kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus.

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.