Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Kviečiame dalyvauti!

VšĮ Šeimos santykių institute jau dešimt metų veikia Psichosocialinės reabilitacijos vaikų ir paauglių dienos centras, kuriame dirba kvalifikuotų specialistų komanda (psichologai, psichoterapeutai, užimtumo terapeutai, socialiniai darbuotojai).

Vaikų dienos centrą lankantys vaikai ne tik smagiai leidžia laiką grupėje, organizuoja įvairias šventes ir renginius, bet ir dalyvaudami įvairiose veiklose mokosi naujų įgūdžių, valdyti stiprius jausmus, bendrauti ir bendradarbiauti tarpusavyje. Be to, yra vykdomos tėvystės įgūdžių grupės, teikiamos individualios psichologo konsultacijos tiek vaikams, tiek tėvams. Ši nemokama kompleksinė pagalba skirta socialinės rizikos ir socialines pašalpas gaunančioms šeimoms ir jų vaikams.

Šiuo metu yra formuojamos naujos grupės į kurias kviečiami vaikai ir paaugliai nuo 6 iki 18 m.

 

Visi besikreipiantys registruojami pirminei konsultacijai telefonu (8-37) 750935 (mob.8 698 23995)  bei elektroniniu paštu:  pagalba@ssinstitut.lt.

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.