Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

Somatizacija: gydytojo ir paciento abipusė atsakomybė - 16 ak. val.

Tyrimais nustatyta, kad geras gydytojo ir paciento bendravimas daro teigiamą įtaką daugelio ligų eigai, abiem pusėm sumažina stresą ir nerimą, padeda laiku atpažinti psichosomatinius paciento sutrikimus ir parinkti tinkamą gydymą, padidina pasitenkinimą gyvenimu. Gebėjimas atpažinti ir valdyti emocijas bei bendradarbiaujančio tinklo kūrimas tarp gydytojo ir paciento padeda efektyviau įveikti somatinius negalavimus, palengvina gydymosi procesą ir sumažina piešiškumo bei nusivylimo nuostatas.

Kviečiame dalyvauti Empatinės komunikacijos mokymuose: menas išgirsti ir būti išgirstam, kurių metu įgysite žinių kaip kurti partneryste ir pasitikėjimu pagrįstus darbinius santykius.

Mokymai suteiks žinių apie:
- psichosocialines patirties sąsajas su žmogaus fiziologija;
- efektyvaus bendravimo modelius su nerimastingais pacientais ir stiprinti praktinius profesinio bendravimo įgūdžius;
- paciento ir gydytojo tinkamo tarpusavio bendravimo reikšmę;
- mediciniškai nepaaiškinamų simptomų efektyviauius gydymo metodus; psichoterapinių metodų taikymą gydant somatizacijos sutrikimus.

Išklausę mokymus dalyviai gebės:
- taikyti psichoterapinius bendravimo įgūdžius: aktyvus klausymasis, empatija, gebėjimas priimti paciento atvirai išgyvenamas emocijas ir tinkamas reagavimas į jas, paciento emocijų atspindėjimas;
- užmegzti bendradarbiaujantį profesinį santykį su pacientu;
- „talpinti“ pacientų nerimą ir realistiškai įvertinti jų būseną, neskubant nukreipti papildomiems tyrimams ar konsultacijoms;
- įvertinti somatizacijos fiksacijos mechanizmą ir pacientų patirtį medicinos sistemoje;

Trukmė: 16 ak. val. (7 ak. val. teorinės, 9 ak. val. praktinės)
Laikas:
mokymai vedami, kai susirenka 16-20 asmenų grupė.
Vieta
: Šeimos Santykių Institutas, L. Zamenhofo g. 9. Kaunas
Mokymų kaina
: 100 Eur 1 asmeniui. 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokymus prašome skambinti tel. 8-37 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

Mokymų programa yra akredituota Slaugos darbuotojų tobulinimosi ir specializacijos centre (SAM įsakymu Nr. V-300, 2013 03 21) 

Registracija telefonu 8-37 750935 arba užpildžius žemiau esančią formą.

Kviečiame užsiregistruoti renginyje!

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raides iš paveiksliuko.

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.