Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

Konfliktų sprendimas socialiniame darbe (16 ak. val.) / Socialiniams darbuotojams

Vykstant intensyviems pokyčiams visuomenėje, šeimose, keičiantis vertybėms, socialiniam darbuotojui svarbu ne tik teikti socialinę pagalbą, bet ir gebėti numatyti potencialias konfliktines situacijas, atpažinti konflikto užuomazgas, spręsti asmeninius ir tarpasmeninius konfliktus, ir taip palaikyti gerą psichinę sveikatą. Pagrindinės konfliktų atsiradimo socialiniame darbe sritys yra šios: asmeninė erdvė, bendravimas su klientais, konfliktai organizacijoje.

Tobulinimo programos „Konfliktų sprendimas socialiniame darbe“ dalyviai įgys gebėjimus: atpažinti kylantį konfliktą; vertinti konfliktą kaip procesą; atskirti profesines, asmenines ir kliento ribas; rasti tinkamus sprendimus sudėtingose situacijose; taikyti konfliktų valdymo metodus praktikoje bei užmegzti ir išlaikyti bendradarbiaujantį ryšį su klientais ir kitais specialistais. 

Trukmė: 16 ak. val. (8 ak. val. teorinės, 8 ak. val. praktinės)
Laikas: mokymai vyksta susirinkus grupei.
Vieta: VšĮ Šeimos santykių institutas, L. Zamenhofo g. 9, Kaunas.
Mokymų kaina: 100 Eur 1 asmeniui
Mokymai skirti: socialiniams darbuotojams ir kitiems specialistams, dirbantiems su šeimomis ir vaikais.

Kvalifikacijos kėlimo programos kodas (SD20170052) 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokymus prašome skambinti tel. (8 37) 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.