Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

Vaikų socializacijos stiprinimas ir (ar) įtraukimo į darbo rinką galimybių didinimas - 72 ak. val.

Tėvų globos netekusio vaiko socializacijos uždavinys yra dažnai apsunkintas neigiamų vaiko patirčių, saugaus ryšio stygiaus, tinkamo modelio į kurį vaikas gelėtų lygiuotis nebuvimo, o neretai ir moralinių nuostatų, todėl dirbant su globojamais vaikais yra labai svarbu atrasti tinkamus ir vaikams priimtinus motyvavimo aktyviai pilietiškai pozicijai būdus. Mokymų programos metu ne tik formuojamas novatoriškas socialinių darbuotojų ir kitų darbuotojų požiūris į tėvų globos netekusius vaikus, bet ir pateikiami konkretūs Lietuvos socialinio darbo praktikoje pritaikomi darbo metodai ir technikos, kurie leis formuoti konkrečius darbo įgūdžius reikalingus siekiant tėvų globos netekusių vaikų socializaciją.

Mokymų programą sudaro 3 mokymų ciklai po 24 ak. val., kurie gali būti išklausyti atskirai: I mokymų ciklas „Tėvų globos netekusių vaikų specialieji poreikiai ir ugdymo ypatumai“ (24 ak. val.); II mokymų ciklas „Darbinio tapatumo ir motyvacijos ugdymas“ (24 ak. val.); III mokymų ciklas „Integracijos į darbo rinką ugdymo programa“ (24 ak. val.).

Tobulinimo programos dalyviai, išklausę mokymus, gebės: suprasti ir įvertinti asmeninių ir aplinkos veiksnių įtaką vaiko elgesiui ir psichoemocinių faktorių svarbą socializacijos procese; numatyti profesinės karjeros trukdžius ir planuoti jų įveikimo strategijas, įvertinant vaiko specialiuosius poreikius; įsisavins ir gebės perduoti vaikams karjeros kompetenciją įtakojančių gebėjimų sistemą.

Trukmė: 72 ak. val. (18 ak. val. teorinės, 54 ak. val. praktinės)
Laikas: mokymai vyksta susirinkus grupei.
Vieta: Šeimos santykių institutas, L. Zamenhofo g. 9. Kaunas.
Mokymų kaina: 450 Eur 1 asmeniui
Mokymai skirti: socialiniams darbuotojams ir kitiems specialistams, dirbantiems su šeimomis ir vaikais.

Kvalifikacijos kėlimo programos kodas (596870930) 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokymus prašome skambinti tel. (8 37) 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.