Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

Konfliktiškos skyrybos ir jų pasekmės vaiko raidai ir jo santykiams su tėvais (24 ak. val.) / Įvairių sričių specialistams

      Skyrybos Lietuvoje yra gan dažnas reiškinys, o ginčai prieš ir po skyrybų yra neišvengiama šio reiškinio dalis. Kartais skyrybos užsitęsia ir tėvai nepajėgiai taikiai tarpusavyje susitarti, kur ir kaip gyvens jų vaikas (-ai) po skyrybų, kaip bendraus su kartu negyvenančiu vienu iš tėvų. Konfliktiškos skyrybos yra didelis iššūkis ne tik visai šeimai, bet ir įvairių sričių specialistams (teisininkams, gydytojams, psichologams, vaiko teisų apsaugos ir socialiniams darbuotojams), dalyvaujantiems tėvų ginčuose dėl vaikų gyvenamosios vietos ir bendravimo su jais tvarkos. 

       Tobulinimo programos „Konfliktiškos skyrybos ir jų pasekmės vaikams“ dalyviai įgys kompetencijas, kurios suteiks galimybę įgytas žinias pritaikyti savo tiesioginiame darbe, dirbant vaiko teisių apsaugos institucijose, socialinių paslaugų centruose ar paramos šeimai tarnybose, seniūnijose, bendruomenės paslaugų centruose, globos ir ugdymo institucijose ir kitose privataus ir valstybinio sektoriaus institucijose bei nevyriausybinėse organizacijose, besirūpinančiose vaiko ir šeimos gerove. 

      Išklausęs mokymus dalyvis gebės:
* atpažinti ankstyvuosius konfliktiškų skyrybų požymius;
* atpažinti tėvų elgesio strategijas, naudojamas vaiko įtraukimui į tarpusavio konfliktus
* įvertinti vaiko nenoro / vengimo matytis su vienu iš tėvų priežastis;
* paaiškinti konfliktuojantiems tarpusavyje tėvams apie vieno iš tėvų atstūmimo žalą vaikui;
* organizuoti ir teikti pagalbą skyrybas išgyvenančiai šeimai;
* laikytis neutralumo principo tėvų atžvilgiu, ginant vaiko interesus.

Trukmė: 24 ak. val. (12 ak. val. teorinės, 12 ak. val. praktinės)
Laikas: mokymai vyksta susirinkus grupei
Vieta: Šeimos Santykių Institutas, L. Zamenhofo g.9. Kaunas
Kaina: 150 Eur 1 asmeniui (mokymai vyksta, kai susirenka 16-20 asmenų grupė).
Mokymai skirti: teisėjams, advokatams, policijos atstovams, vaiko teisių apsaugos skyrių specialistams, psichologams, socialiniams darbuotojams, socialiniams pedagogams ir kitiems specialistams, dirbantiems su šeimomis ir vaikais.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokymus prašome skambinti tel. 8-37 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

Kvalifikacijos kėlimo programos kodas (SD20180097).

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.