Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

Šeimų konsultavimo pagrindai (60 ak. val.) / Įvairių sričių specialistams

Šeima yra sistema, turinti savo istoriją, kurioje dalyviai susikuria taisykles, tikslus, savitas reikšmes ir kalbą. Ši maža ir pati struktūrą susikurianti sistema privalo prisitaikyti prie savo vidinio gyvenimo iššūkių, tokių kaip ligos, netektys, darbo praradimas, senėjimas. Kuo šeima daugiau dirba, kad pati išspręstų iškilusias problemas (pvz. sugeba pasirūpinti neįgaliu šeimos nariu, taikiai išspręsti šeimos konfliktus, rasti darbo ir t.t.), tuo ji yra laimingesnė ir sėkmingiau funkcionuoja visuomeniniame gyvenime. Specialistas, gebantis įvertinti šeimos gyvenimo ir tarpusavio santykių nukrypimus gali įžvelgti tikruosius šeimos poreikius, atrasti šeimos pajėgumus bei stiprybes ir, svarbiausia, padėti šeimai pačiai įveikti iškilusius sunkumus, bei tokiu būdu mažinti sąnaudas. Šeimos bendro funkcionavimo pagerinimas yra svarbesnis nei individualių konfliktų sprendimas ir socialinis darbuotojas gali suvaidinti labai svarbų vaidmenį šiame procese, nes šeimos gyvenimo dėsningumų ir darbo su šeimomis technikų žinojimas padeda kur kas efektyviau ir veiksmingiau spręsti sudėtingas situacijas.

Trukmė: 60 ak. val. (25 ak. val. teorinės, 35 ak. val. praktinės)
Laikas: 
mokymai vyksta susirinkus grupei.
Vieta
: Šeimos Santykių Institutas, L. Zamenhofo g. 9. Kaunas
Mokymų kaina
: 300 Eur 1 asmeniui
Mokymai skirti: gydytojams, psichologams, socialiniams darbuotojams, socialiniams pedagogams ir kitiems specialistams, dirbantiems su šeimomis ir vaikais.

Kvalifikacijos kėlimo programa yra akredituota Slaugos darbuotojų tobulinimosi ir specializacijos centre (SAM įsakymu Nr. V-300, 2013 03 21) 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokymus prašome skambinti tel. 8-37 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.