Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Pranešimas spaudai: Konferencija „Kūrybiškas požiūris į vaikų agresiją“

Šeimos Santykių Institutas 2013 m. kovo 13 d. organizuoja konferenciją „Kūrybiškas požiūris į vaikų agresiją“. Konferencijos tikslas yra įvairių sričių specialistams ir tėvams kartu aptarti agresijos reiškinį ir šiuolaikinėje visuomenėje kylančius paradoksus dėl galios pasiskirstymo tarp suaugusiųjų ir vaikų, patyrinėti, kada vaikų agresija tampa patologine, bei aptarti būdus kaip ugdyti vaikų gebėjimą valdyti agresiją ir tinkamai reikšti stiprius jausmus.

Konferencijoje sveikinimo žodį tars Vaiko gerovės parlamentinės grupės narė Orinta Leiputė, Šeimos santykių instituto direktorė Roma Šerkšnienė. Savo požiūrį į agresiją pristatys mokslininkai, praktikai ir moksleiviai.

 Daugumai žmonių žodis agresija kelia nesaugumo, nerimo, baimės jausmus. Lietuva pagal vaikų ir paauglių nusikaltimų skaičių pirmauja Europoje. Agresyvus, užgaulus, smurtinis elgesys yra smarkiai paplitęs tarp vaikų ir paauglių ir neretai suvokiamas kaip natūralus vaikų bendravimo būdas. Agresija reiškiasi įvairiomis formomis: užslėpta, nukreipta į save, kelianti savižudiškas mintis, depresiją arba nukreipta į kitus asmenis ir aplinką. Nustatyta, kad agresyvus elgesys dažnai kyla dėl bendravimo įgūdžių stokos, savireguliacijos trūkumo bei nemokėjimo tinkamai valdyti stiprias emocijas, tokias kaip pyktis, nerimas, baimė.

Konferencija vyks š.m. kovo 13 d. 9:30- 15:00 val.

Konferencijos vieta Šeimos Santykių Institutas, L. Zamenhofo g. 9, Kaunas

Renginio dienotvarkė:

http://www.ssinstitut.lt/news/107/30/Konferencija-Kurybiskas-poziuris-i-vaiku-agresija/d,naujiena/

 

Daugiau informacijos apie renginį:

Živilė Kėrytė, el. paštu zivile.keryte@ssinstitut.lt arba tel. 8 37 75 09 35.

 

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.