Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Seminaras "Kodėl vaikas meluoja? / Vaikų baimės"

Kviečiame ikimokyklinio ir jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikus auginančius tėvelius į VIII mokymų „GERA BŪTI TĖVAIS“ seminarą,kuriame bus aptariamos dvi temos "Kodėl vaikas meluoja?" ir "Vaikų baimės".

Net ir pačios įvairiausios ir keisčiausios vaikų baimės  yra natūrali raidos dalis, jei jos neužvaldo visų vaiko minčių, neima trukdyti vaikui mokytis naujų dalykų ar kelti labai stiprias ir ilgai trunkančias neigiamas emocijas. Pirmoje seminaro dalyje bus aptariama, kaip padėti vaikui "susidraugauti" su savo baimėmis.

Antroji seminaro dalis skirta atsakymų į klausimą "Kodėl vaikas meluoja?" paieškoms: kaip atskirti vaiko melą nuo fantazijos, vaiko tyčinį elgesį nuo tokio, kokio vaikas dar nėra pajėgus suprasti ir atskirti, kur prasideda melas, o kur tikrovė.

Seminaro data: 2013 m. kovo 7 d. 17:30 val. (trukmė 2 val.)

Seminaro kaina: 25 lt asmeniui (dalyvaujant abiems tėvams - 40 lt.).

Kviečiame dalyvauti renginyje!

 

Registracija telefonu (8-37) 75 09 35 arba užpildžius žemiau esančią formą.

Kviečiame užsiregistruoti renginyje!

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raides iš paveiksliuko.

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.