Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

Siūlome darbą

Ieškome įstaigos administratorės (-aus)

VšĮ Šeimos santykių institutas siūlo darbą įstaigos administratorei (-ui) – visai darbo dienai (8 val.)

Darbo pobūdis:

* Įstaigos veiklos organizavimas: informacijos apie teikiamas paslaugas pristatymas; įstaigos darbuotojų darbo veiklos koordinavimas ir klientų srautų valdymas; informacijos ir dokumentų valdymas; personalo dokumentų tvarkymas; darbas kasos aparatu ir kasos žurnalų pildymas; prekių užsakymas.

* Įstaigos įvaizdžio kūrimas ir palaikymas: darbo su klientais organizavimas; įstaigos vidinės ir išorinės komunikacijos organizavimas; kultūrinio ir etinio įstaigos klimato palaikymas; informacijos talpinimas internetinėje svetainėje.

Reikalavimai:

* Aukštasis universitetinis išsilavinimas;

* Geros lietuvių ir anglų kalbos žinios;

* Raštvedybos taisyklių išmanymas;

* Kompiuterinis raštingumas (MS Office: Excel, Word, PowerPoint, Outlook);

* Gebėjimas dirbti komandoje, kurti ir palaikyti darbingą, pozityvią nuotaiką su bendradarbiais ir klientais;

* Geri bendravimo, organizaciniai ir dalykinės elgsenos įgūdžiai;

* Biuro administravimo patirtis (privalumas).

Įstaiga siūlo:

* Dinamišką, kūrybišką darbą draugiškame kolektyve;

* Galimybes asmeniniam ir profesiniam augimui;

* Visas darbui reikalingas priemones.

Darbo siūlymas galioja iki 2018 m. birželio 29 d.

Prašome atsiųsti savo gyvenimo aprašymą (Europass CV forma) ir motyvacinį laišką, jame nurodant ir pageidaujamo darbo užmokesčio dydį, siųsti el. paštu zivile.keryte@ssinstitut.lt

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.