Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

Siūlome darbą

Ieškome socialinio darbuotojo (-os)

VšĮ Šeimos santykių institutas siūlo darbą socialiniam darbuotojui (-ai)

Darbo pobūdis:

* Užimtumo grupių / užsiėmimų vaikams / tėvams / šeimoms / įtėviams ir globėjams vedimas;
* Darbas su šeima;
* Bendradarbiavimas su valstybės ir (ar) savivaldybių institucijomis, įstaigomis, organizacijomis ir kt. socialiniais partneriais;
* Seminarų, paskaitų vedimas.

Reikalavimai:

* Aukštasis universitetinis išsilavinimas (socialinio darbo krypties, ne žemesnis kaip magistro laipsnis);
* Geros lietuvių ir anglų kalbos žinios;
* Kompiuterinis raštingumas (MS Office: Excel, Word, PowerPoint, Outlook);
* Gebėjimas dirbti komandoje, kurti ir palaikyti darbingą, pozityvią nuotaiką su bendradarbiais ir klientais;
* Geri bendravimo, organizaciniai ir dalykinės elgsenos įgūdžiai;
* Gebėjimas valdyti konfliktines situacijas;
* Darbo ir savanorystės patirtis su vaikais / suaugusiaisiais / šeimomis;
* Mokymų vedimo patirtis (privalumas);
* Įtėvių / globėjų rengimo patirtis (privalumas).

Įstaiga siūlo:

* Dinamišką, kūrybišką darbą draugiškame kolektyve;
* Galimybes asmeniniam ir profesiniam augimui;
* Visas darbui reikalingas priemones.

Darbo siūlymas galioja iki 2018 m. rugsėjo 1 d.

Prašome atsiųsti savo gyvenimo aprašymą (Europass CV forma) ir motyvacinį laišką, jame nurodant ir pageidaujamo darbo užmokesčio dydį, siųsti el. paštu zivile.keryte@ssinstitut.lt

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.