Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

Integracijos ir sugrąžinimo į darbo rinką projektas: „Aš Galiu!“

2012 - 2014 m. Šeimos santykių institutas įgyvendino projektą, skirtą socialinės rizikos ir socialinę atskirtį patiriančių asmenų integraciją į darbo rinką Kauno mieste. 

Projektu buvo siekiama gerinti tikslinės grupės asmenų motyvaciją, pasirengimą ir galimybes integracijai į darbo rinką.

Teiktos kompleksinės paslaugos:

  • profesinis orientavimas, socialinių įgūdžių ugdymas ir konsultavimas;
  • bendrųjų ir profesinių įgūdžių ugdymas;
  • praktika ir tarpininkavimas įsidarbinant.

Projekte dalyvavo - 61 asmuo. Visi dalyviai dalyvavo socialinių ir bendrųjų įgūdžių ugdymo grupėse (pagrindinės temos - "Savęs pažinimas ir tikslų iškėlimas", "Komunikacijos ir bendravimas", "Aktyvus klausymasis", "Bendravimo įgūdžių ugdymas", "Ribos ir taisyklės, kurios padeda gyventi", "Sunkūs jausmai", "Konfliktų sprendimas"). Jiems buvo teikiamas  psichologinis konsultavimas, profesinis orientavimas ir tarpininkavimas įsidarbinant. 

Projekto dalyviai siekdami įgyti profesinių žinių rinkosi šias profesijas: duonos gaminių kepėjo, B ir C kategorijos vairavimo, floristo-gėlių pardavėjo, masažisto, manikiūro, buhalterių, socialinio darbuotojo padėjėjo ir kt.

Šiuo metu 18 projekto dalyvių jau įsidarbino. 

Projektas finansuotas pagal 2007-2013 m. Žmogiškųjų plėtros veiksmų programos 1 prioriteto „Kokybiškas užimtumas ir socialinė aprėptis“ Nr. VP1-1.3-SADM-02-K-03 priemonę „Socialinės rizikos ir socialinę atskirtį patiriančių asmenų integracija į darbo rinką“.

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.