Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

Vaikams nukentėjusiems nuo smurto

Šio projekto tikslas – organizuoti kompleksines paslaugas vaikams, nukentėjusiems nuo smurto, ar netiesioginio smurto aukoms (liudininkams) ir jų šeimos nariams, ir padėti jiems integruotis į visuomenę

Šeimos santykių institutas bendradarbiaudamas su Kauno apskrities ir Marijampolės vaikų teisių apsaugos skyriais įgyvendina tęstinį nuo 2008 metų vykdomą projektą „Kompleksinė pagalba vaikams, nukentėjusiems nuo smurto ir jų šeimos nariams“.

Projekto metu yra atliekamas vaiko ir šeimos įvertinimas ir sudaromas individualus pagalbos vaikui planas, kuriame yra išdėstyta, kokia pagalba vaikui reikalinga, kas turi ją teikti, kokie turi būti tolimesni specialistų veiksmai. Sudėtingų atvejų sprendimui organizuojami koordinaciniai susitikimai su Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistais ar kitais suinteresuotais bei vaikui svarbiais asmenimis, mobili komanda vyksta konsultuoti ir į projekto partnerių savivaldybes.

Projekto metu teikiamos nemokamos kompleksinės paslaugos vaikams iki 18 metų, nukentėjusiems nuo fizinio, psichologinio ar seksualinio smurto ar tapusiems netiesioginio šeimyninio smurto aukomis (liudininkais). Taip pat į pagalbos vaikams procesą yra integruojami ir vaiko šeimos nariai.

Jei Jūsų ar jums pažįstamas vaikas patyrė artimų ar pašalinių suaugusiųjų arba bendraamžių smurtą (patyčias, užgauliojimus, nepriežiūrą) mokykloje, šeimoje ar gatvėje, kviečiame kreiptis į Šeimos santykių institutą ir gauti nemokamą pagalbą.

Projektą finansuoja Lietuvos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Projekto partneriai:

  1. Kauno miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius
  2. Kauno rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius
  3. Kaišiadorių rajono savivaldybės vaiko teisių apsaugos skyrius
  4. Kėdainių rajono Vaiko teisių apsaugos tarnyba
  5. Jonavos rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius
  6. Prienų rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyrius
  7. Raseinių rajono savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyrius
  8. Šakių rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyrius
  9. Vilkaviškio rajono savivaldybės vaiko teisių apsaugos skyrius prie švietimo skyriaus
Prašome nebūkite abejingi savo ir kitų vaikams, patyrusiems smurtą, ir kreipkitės į Šeimos santykių institutą  tel. +370 37 750935 arba rašykite el. paštu. pagalba@ssinstitut.lt

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.