Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

Kolektyvas

Rasa Pietarienė

Psichologė, psichodramos terapeutė, šeimos mediatorė, globėjų ir įtėvių rengėja

Dirbu psichologe virš 20 metų. Psichologės specialybę pasirinkau, nes domėjausi žmonių tarpusavio santykiais, jausmų išraiška. Pagrindinės darbo sritys: psichologinis vaikų ir suaugusiųjų konsultavimas, savitarpio pagalbos ir terapinių grupių vedimas, mokymų vedimas, individuali psichoterapija. Remiuosi žinojimu, kad pokyčiai ateina žingsnis po žingsnio ir einant drauge.

Živilė Baronienė

Porų ir šeimos psichoterapeutė - mediatorė, socialinė darbuotoja, įtėvių ir globėjų rengėja

Konsultuoju šeimas tarpusavio santykių, konfliktų sprendimo, vaikų auklėjimo klausimais. Vedu pozityvios tėvystės ugdymo, socialinių įgūdžių ir socialinio atsparumo ugdymo užsiėmimus, seminarus specialistams ir visuomenei. Rengiu ir konsultuoju būsimus įtėvius ir globėjus vaikų auklėjimo, jaunuolius profesinio orientavimo klausimais. Tiek konsultuodama, tiek dirbdama su grupe, tikiu, kad kiekvienas žmogus geriausiai žino, kas jam svarbu gyvenime, o specialisto užduotis - padėti jam surasti būdus tai pasiekti.

Eglė Kalinauskienė

Psichologė, šeimos mediatorė

Esu psichologė. Domiuosi tėvų saugaus ryšio su vaiku kūrimu, vaikų ir paauglių rūpesčiais, tėvų – vaikų bendravimo sunkumais bei kaip galima jiems padėti. Manau, jog konsultacija vaikui – tai galimybė tyrinėti sudėtingą pasaulį, atrasti savyje žinių ir jėgų, kurios palengvintų sunkumų įveikimą. Tėvams – tai tinkama erdvė artimam susitikimui, atviram pokalbiui, kuris gali padėti geriau suprasti savo vaiką bei atrasti būdų kaip jam suteikti pagalbą.

Administracijos darbuotojai

Roma Šerkšnienė
Direktorė

Aušra Makūnienė
Finansininkė

Ugnė Maliauskaitė
Administratorė

Ramunė Bagočiūnaitė
Administratorė

 

 

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.