Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

Kolektyvas

Živilė Baronienė

Šeimų konsultantė, socialinė darbuotoja, įtėvių ir globėjų rengėja

Konsultuoju šeimas tarpusavio santykių, konfliktų sprendimo, vaikų auklėjimo klausimais. Vedu pozityvios tėvystės ugdymo, socialinių įgūdžių ir socialinio atsparumo ugdymo užsiėmimus, seminarus specialistams ir visuomenei. Rengiu ir konsultuoju būsimus įtėvius ir globėjus vaikų auklėjimo, jaunuolius profesinio orientavimo klausimais. Tiek konsultuodama, tiek dirbdama su grupe, tikiu, kad kiekvienas žmogus geriausiai žino, kas jam svarbu gyvenime, o specialisto užduotis - padėti jam surasti būdus tai pasiekti.

Eglė Kalinauskienė

Psichologė, užimtumo terapeutė

Esu psichologė. Domiuosi tėvų saugaus ryšio su vaiku kūrimu, vaikų ir paauglių rūpesčiais, tėvų – vaikų bendravimo sunkumais bei kaip galima jiems padėti. Manau, jog konsultacija vaikui – tai galimybė tyrinėti sudėtingą pasaulį, atrasti savyje žinių ir jėgų, kurios palengvintų sunkumų įveikimą. Tėvams – tai tinkama erdvė artimam susitikimui, atviram pokalbiui, kuris gali padėti geriau suprasti savo vaiką bei atrasti būdų kaip jam suteikti pagalbą.

Administracijos darbuotojai

Roma Šerkšnienė
Direktorė

Aušra Makūnienė
Finansininkė

Ugnė Maliauskaitė
Administratorė

Ramunė Bagočiūnaitė
Administratorė

 

 

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.