Skip navigation

Institute of Family Relations

Lietuviškai

Project for abused children

Šio projekto tikslas – organizuoti kompleksines paslaugas vaikams, nukentėjusiems nuo smurto, ar netiesioginio smurto aukoms (liudininkams) ir jų šeimos nariams, ir padėti jiems integruotis į visuomenę

Šeimos santykių institutas bendradarbiaudamas su Kauno apskrities ir Marijampolės vaikų teisių apsaugos skyriais įgyvendina tęstinį nuo 2008 metų vykdomą projektą „Kompleksinė pagalba vaikams, nukentėjusiems nuo smurto ir jų šeimos nariams“.

Projekto metu yra atliekamas vaiko ir šeimos įvertinimas ir sudaromas individualus pagalbos vaikui planas, kuriame yra išdėstyta, kokia pagalba vaikui reikalinga, kas turi ją teikti, kokie turi būti tolimesni specialistų veiksmai. Sudėtingų atvejų sprendimui organizuojami koordinaciniai susitikimai su Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistais ar kitais suinteresuotais bei vaikui svarbiais asmenimis, mobili komanda vyksta konsultuoti ir į projekto partnerių savivaldybes.

Projekte gali dalyvauti vaikai iki 18 metų, nukentėję nuo fizinio, psichologinio ar seksualinio smurto ar tapę netiesioginio šeimyninio smurto aukomis (liudininkais). Taip pat į pagalbos vaikams procesą yra integruojami vaiko šeimos nariai.

Šeimos santykių instituto specialistai teikia nemokamas konsultacijas vaikams, nukentėjusiems nuo smurto, ir jų šeimos nariams. Jei Jūsų ar jums pažįstamas vaikas patyrė artimų ar pašalinių suaugusiųjų arba bendraamžių smurtą (patyčias, užgauliojimus, nepriežiūrą) mokykloje, šeimoje ar gatvėje, kviečiame kreiptis į Šeimos santykių institutą ir gauti nemokamą pagalbą.

Projektą finansuoja Lietuvos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Projekto partneriai:

  1. Kauno miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius
  2. Kauno rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius
  3. Kaišiadorių rajono savivaldybės vaiko teisių apsaugos skyrius
  4. Kėdainių rajono Vaiko teisių apsaugos tarnyba
  5. Jonavos rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius
  6. Prienų rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyrius
  7. Raseinių rajono savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyrius
  8. Šakių rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyrius
  9. Vilkaviškio rajono savivaldybės vaiko teisių apsaugos skyrius prie švietimo skyriaus
Prašome nebūkite abejingi savo ir kitų vaikams, patyrusiems smurtą, ir kreipkitės į Šeimos santykių institutą  tel. +370 37 750935 arba rašykite el. paštu. pagalba@ssinstitut.lt

Psychological help online

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Enter text