Skip navigation

Institute of Family Relations

Lietuviškai

Family crisis overcoming project

Projekto tikslas - teikti paramą ir kompleksinę pagalbą krizes išgyvenančioms rizikos šeimoms, suteikiant jiems žinių apie krizes ir jų valdymą, ugdant jų emocinę bei krizių įveikimo kompetencijas, stiprinant tėvystės gebėjimus.

Viešoji įstaiga Šeimos santykių institutas antrus metus iš eilės (nuo 2011 metų) įgyvendina projektą “Kompleksinė krizių šeimoje įveikimo programa”, kurio tikslas teikti paramą ir kompleksinę pagalbą krizes išgyvenančioms rizikos šeimoms, suteikiant jiems žinių apie krizes ir jų valdymą, ugdant jų emocinę bei krizių įveikimo kompetencijas, stiprinant tėvystės gebėjimus.

Paslaugos skiriamos suaugusiems rizikos šeimų nariams, patiriantiems krizes (bedarbystė, sutrikę santykiai šeimoje, netektys, staigi liga / trauma šeimoje, tėvystės įgūdžių stoka ir kt.).

Projekte dalyvaujantys asmenys turės galimybę dalyvauti:

  • tėvystės gebėjimų ugdymo ir stiprinimo grupėje (6 užsiėmimai, kurių metu socialinis darbuotojas suteiks dalyviams žinių apie pozityvų vaikų auklėjimą, ribas ir galimybes, dalyviai ugdys savo gebėjimus auklėti ir ugdyti vaikus, turinčius elgesio ir / ar emocijų sutrikimų);
  • krizių įveikimo mokymuose (6 užsiėmimai, kurių metu psichologas suteiks žinių apie krizės šeimoje sampratą, konfliktų valdymą, krizių įveikimą, komunikaciją krizių metu ir pan., tikslinės grupės asmenys dalinsis krizių įveikimo patirtimi, jausmais, kuriuos sukelia išgyvenamos ir neišspręstos krizės, kartu ieškos efektyvių krizių įveikimo būdų, spręs neišspręstų krizių padarinius

Nuo 2012 m. gegužės mėn. vykdoma dalyvių atranka ir registracija į „Tėvystės gebėjimų ugdymo ir stiprinimo grupę“ bei „Krizių įveikimo mokymus“ (asmenys, norintys dalyvauti grupėse, turi atvykti bent į vieną socialinio darbuotojo ir / ar šeimos konsultaciją)

Jeigu žinote, kam būtų naudingos siūlomos nemokamos paslaugos, prašome nukreipti į Šeimos santykių institutą. Daugiau informacijos telefonu (8 37 750935) arba el. paštu (pagalba@ssinstitut.lt).

 

 

Psychological help online

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Enter text